logos

Про нас

Наша команда

Руслан Бельтюков

Генеральний директор
Досвід у сфері управління понад 20 років, пройшов шлях від рекламного агента до директора рекламного холдингу (8 підприємств). Кваліфікаційний ступінь МВА здобув у Львівському інституті менеджменту. Проходив програму DYB організовану IFL Stockholm School of Economics (Швеція).

Олександр Білоус

Директор
Управлінський досвід з 1994 року. Бізнес-тренер із стратегічного та процесного управління, бізнес-моделювання у Львівському центрі розвитку малого бізнесу.Отримав ступінь MBA у Business Community School. За останні 5 років реалізував понад 350 бізнес-моделей. Провів більше 950 годин тренінгів та консультацій.

Михайло Чорний

Фінансовий директор
Вищу освіту здобув у Львівському національному університеті ім. Івана Франка. Тривалий час працював аналітиком Клубу ділових людей. Спеціалізується на написанні бізнес-планів, бюджетуванні, запуску новостворених підприємств і організації бізнес-процесів. Має досвід громадської роботи та волонтерства. Голова ГО Аналітично-інформаційний центр стратегічного розвитку суспільства.

Ольга Гординська

PR-менеджер
Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю “Історія” . Має досвід роботи в галузі освіти та медіа, в тому числі спілкування з провідними українськими політиками та культурними діячами. У Львівському центрі відповідає за промоцію програм, контент-наповнення та роботу із соціальними мережами.

Людмила Кухар

Головний бухгалтер
Закінчила Львівський національний університет імені Івана Франка та отримала кваліфікацію економіст. 5 років досвіду роботи у сфері фінансів та бухгалтерського обліку. Володіє навичками фінансового планування діяльності організацій, оптимізації оподаткування підприємств та ведення управлінського обліку.

Зв’яжіться з нами, якщо у вас виникли запитання.

Чим ми можемо бути вам корисні?

Дізнайтесь про нас більше